Difference between revisions of "Template:Pistols DLC 2 (LW2)"
Jump to navigation
Jump to search
Line 5: | Line 5: | ||
|- |
|- |
||
| [[File:XCOM2 ConvShadowKeeper.png|x32px]] || Shadowkeeper |
| [[File:XCOM2 ConvShadowKeeper.png|x32px]] || Shadowkeeper |
||
− | | 1- |
+ | | 1-3 || +1 || +10 || +15 |
| - || 25 || - || - |
| - || 25 || - || - |
||
|- |
|- |
||
| [[File:XCOM2 MagShadowKeeper.png|x32px]] || Enhanced Shadowkeeper |
| [[File:XCOM2 MagShadowKeeper.png|x32px]] || Enhanced Shadowkeeper |
||
− | | 3- |
+ | | 3-5 || +2 || +10 || +15 |
| Magnetic Weapons || 45 || 5 || - |
| Magnetic Weapons || 45 || 5 || - |
||
|- |
|- |
||
| [[File:XCOM2 BeamShadowKeeper.png|x32px]] || Powered Shadowkeeper |
| [[File:XCOM2 BeamShadowKeeper.png|x32px]] || Powered Shadowkeeper |
||
− | | 5- |
+ | | 5-7 || +3 || +10 || +15 |
| Plasma Rifle || 100 || 5 || 10 |
| Plasma Rifle || 100 || 5 || 10 |
||
|} |
|} |