Difference between revisions of "Template:Pistols DLC 2 (LW2)"
Jump to navigation
Jump to search
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| [[File:XCOM2 ConvShadowKeeper.png|x32px]] || Shadowkeeper | | [[File:XCOM2 ConvShadowKeeper.png|x32px]] || Shadowkeeper | ||
− | | 1- | + | | 1-4 || +1 || +10 || +15 |
| - || 25 || - || - | | - || 25 || - || - | ||
|- | |- | ||
| [[File:XCOM2 MagShadowKeeper.png|x32px]] || Enhanced Shadowkeeper | | [[File:XCOM2 MagShadowKeeper.png|x32px]] || Enhanced Shadowkeeper | ||
− | | 3- | + | | 3-6 || +2 || +10 || +15 |
| Magnetic Weapons || 45 || 5 || - | | Magnetic Weapons || 45 || 5 || - | ||
|- | |- | ||
| [[File:XCOM2 BeamShadowKeeper.png|x32px]] || Powered Shadowkeeper | | [[File:XCOM2 BeamShadowKeeper.png|x32px]] || Powered Shadowkeeper | ||
− | | 5- | + | | 5-8 || +3 || +10 || +15 |
| Plasma Rifle || 100 || 5 || 10 | | Plasma Rifle || 100 || 5 || 10 | ||
|} | |} | ||
[[Category:Templates (LW2)]] | [[Category:Templates (LW2)]] |